کیفیت تضمین شده

در سومین روز کارناوال ۸ روزه درختکاری، پارک هنرمندان میزبان کاشت درخت بود. درختانی که به یاد هنرمندان از دنیا رفته سال ۹۶ کاشته شد.
در کنار این حرکت نمادین هزاران درخت در مناطق مختلف شهر تهران کاشته ‌شده‌ است. روز «درخت فرهنگ و هنر و رسانه» دیروز با حضور جمع کثیری از هنرمندان برگزار شد. هر هنرمند درختی کاشت به یاد همکاران از دست رفته‌‌اش. قرار است این کارناوال ۸روزه تا پایان هفته ادامه یابد و در روز جمعه همزمان با روز مادر، هر شهروند تهرانی درختی به یاد و نام مادرش در شهر بکارد. رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران از شهروندان تهرانی خواست در کمپین درختکاری پایتخت مشارکت کنند.

امین عارف‌نیا در حاشیه مراسم هفته درختکاری که با عنوان «درخت فرهنگ و هنر» در پارک هنرمندان برگزار شد، گفت: شهرداری تهران همزمان با هفته منابع طبیعی برنامه‌هایی را برای کاشت درخت از یازدهم تا هجدهم اسفند تدارک دیده‌ که هر روز گروهی از اقشار جامعه با حضور در اماکن مشخص شده ضمن درختکاری، مردم را به ترویج فرهنگ درختکاری و صیانت از محیط‌زیست تشویق می‌کنند.

به گفته رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران در ادامه برنامه هفته منابع طبیعی، روز سه‌شنبه از ۱۲۰۰هکتار از اراضی رینگ پیرامونی تهران بهره‌برداری شده و در روز چهارشنبه بوستان نفس به یاد اهدا‌کنندگان عضو افتتاح می‌شود.

اسفند ۱۵, ۱۳۹۶
 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *